Турецкий язык для всех!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Gökhan Özen

Сообщений 1 страница 30 из 38

1

Еще один не менее талантливый турецкий певец!
Хотите узнать о нем по-больше кликайте здесь

http://turkpop.prettysenshi.com/artist/gokhan/gokhan02.jpg
;trb;

Отредактировано arzu (2005-05-02 18:42:53)

0

2

Çok tehdit alıyorum ama horozlara kulak asmam
Bir kuaförü dövdürttüğü gerekçesiyle tutuksuz yargılanan Gökhan Özen: "Seni vuracağız, asacağız, keseceğiz diye tehdit alıyorum. Ama vakitsiz öten horozlara kulak asmam. "

http://www.vatanim.com.tr/pics/news/45862000.jpg31/01/2005 

One More Time adlı single'ıyla Avrupa'ya açılmaya hazırlanan Gökhan Özen, 15 günde bir Londra'ya gidip geliyor. Albümü neredeyse bitti. Yaz aylarına damgasını vurmaya kararlı şarkıcı...

* Yeni albümünüz "One more time" ne zaman çıkıyor?Okumalar yapıldı ama promosyon politikaları üzerinde konuşuluyor şu anda... Beyin fırtınası yapıyoruz, en doğrusu hangisidir, nasıl bir çıkış yapalım diye. Bunları halledersek yaz gelmeden piyasada olacak.
* Tarkan, Mustafa Sandal, Kenan Doğulu... Yurtdışına açılan sanatçılar arasında kendinizi nerede görüyorsunuz?Öncelikle iddiasız olmadığım işte başarıyı yakalayamam. Yapabileceğimin en güzelini yapıyorum. Anlatabildim mi? (Gülüyor)
* Son zamanlarda sanatçıların internet sitelerine karşı özel bir çalışması var. Sizin böyle ödüllü bir siteniz var mı?Var tabii ama ödül bölümü yok (gülerek anlatıyor) wwwgokhanozen.com 3.5 önce açıldı. Kendi fanlarımızla bu siteyi geliştirdik. Ama bazıları gibi magazinsel boyuta taşımadık. Zaten o ödül verilen yerleri tıkladığınızda her girene sembolik ödül geliyor.
* "Magazinsel boyuta taşımadım" demekle neyi kastettiniz?Benim için en büyük ödül oraya gerçekten hayranlarımın gelip benimle ilgili sohbetler yapabilmesi. Bizim kâr amacımız yok.
* Peki sizce Kenan Doğulu ve Mustafa Sandal ticari beklentilerinden dolayı olayı reklama mı döküyorlar?Bilemiyorum... (imâli haraketler yapıyor...)
* Aşın fanatik hayranlarınız var... Ev adresinizi bile biliyorlarmış...Ya.. Hayranlarım site güvenliğini bile atlatacak formüller bulmuş. Mesela bir genç kız bir çiçekçi ile anlaşıp arabasına binip sanki sipariş getiriyormuşcasına gelmişti eve.
* Hayatınızda hiç tehdit edildiniz mi? Zaman zaman... Sanat camiasındaki herkesin aldığı tehditler geliyor...Vakitsiz öten horozlara kulak asmadığım için aldırmam.
* Bu tehditlerin boyutu nedir?Gökhan Özen seni vuracağız, asacağız, keseceğiz, işte gittiğin yerlere dikkat et gibi saçma sapan teditler aldım.
* Peki bunlar için herhangi bir önlem almadınız mı?Aldım tabi bir dönem bodyguard'larla dolaştım. Ama farklı yorumladı insanlar, benim için burnu büyüdü filan diye konuştular.
* Bir kız arkadaşınız olsa hayranlarının tepkisi ne olur?Şu anda hayatımda birisinin olmaması demek şöhreti yakaladığım o yıllar içinde bir sevgilim olmadığını göstermez.
* Gizli beraberlikleriniz mi var yani?Gizli değil sadece özel yaşadığım için birtakım şeyleri çok fazla yansıtmıyorum. Çünkü insanların fikir yürütmesi hoş değil.
* Çağla Şıkel ile beraberliğiniz basına yansımıştı... O ilişki çok konuşulduğu için mi böyle söylüyorsunuz? Hayır ondan önce de böyleydi. Aşk en özel duygu. 75 milyona duyurmaya gerek yok.
* Hayranlarının içinden bir genç kıza aşık olsan ne yaparsın? Her an her şey olabilir..Bir hayranımla da evlenebilirim...
* Peki mısırlı güzel Ama'yla aranızda bir şey olmadı mı?Hayır gerçekten ben ona o gözle yaklaşmadım. Evet güzel bir kız ama o kadar.
* Mustafa Sandal "Sekste altın madalya benim" demişti. Peki cinsellik kaçıncı plandadır sizin için?Cinsellik doğal bir ihtiyaç...Çok önemlidir benim için de...
* Peki bir gecelik günlük ilişkiler yaşıyormusunuz?Bir kadın nekadar güzel olursa olsun benim için en önemli şey en başta aşk. Bir şey hissetmediğim kadına dokunamam isterse dünyanın en güzel kadını olsun. Daha önce yapmadın mı? diyeceksin "Evet" yaptım. Ama zevk almadım...
* İyi para kazanıyor musunuz? Geleceğimi kuracak kadar kazanıyorum. Ama şöyle bir şey var ben bu işi Avrupa'da yapıyor olsaydım şu anda ada satın almıştım.

Отредактировано arzu (2005-05-07 20:59:15)

0

3

http://www.gokhanozen.com.tr/medya/20040306_gunaydin.jpg

0

4

http://www.michaelshow.net/main_images/2773.jpg
Вах вах какой хорошенький

0

5

вот решила выложить здесь тексты моих любимых песен

CİVCİV
Yok ben almam
Alana da mani olmam
Senden bana hiç hayır yok
Ne ateşler yaktım sevdanın uğruna
Sende sevdanın "s" si bile yok
Sayende yaralı yüreğim
Bir gün olsun sevdin mi ki güleyim
Çok çektim aşkından yeter artık
Mümkünse bir daha görüşmeyelim
Ufak at,ufak at da civcivler yesin
Ne kadar,ne kadar havalı şeysin
Yalan aşklardan yorulup dersini alsın
Dilerim ki o taş kalbin kapıma dayansın
Ufak at,ufak at da civcivler yesin
Ne kadar,ne kadar havalı şeysin
Yalan aşklardan yorulup dersini alsın
Dilerim ki o taş kalbin kapıma dayansın

YEMEZLER
Yar gönlümde sızın var
bak gülmüyor bu yüzüm
ha sevdi ha sevecek derken
bak dört yanım hep hüzün
hatayı sevmekle yaptıysak bilelim
sonu ne olursa olsun vazgeçelim
sevdanla kalbimden vurmaksa niyetin
yemealer güzelim,yemezler güzelim...
hadi bana eyvallah
yolun açık olsun inşallah
günü gelir anlarsın sen de
nasıl dedirttin illallah
hadi bana eyvallah
unuturuz elbet evelAllah
günü gelir anlarsın sen de
nasıl dedirttin illallah
diz çöksen yalvarsan dönüp te bakmam
sen de bunu aklına sok
dünyada bir sen kalsan ben sana kalmam
az biraz büyü de kendine gel başka yolu yok
yok yok yoksa
hadi bana eyvallah...
eyvallah,eyvallah,eyvallah,eyvallah
güzelim bana eyvallah...

очень советую послушать, просто обалденная песня  :wub:

0

6

свеженькие фотки

держите меня крепче...... уаааа какие глазки  :rolleyes:
http://www.gokhanozen.com.tr/galeri/0078.jpg
а здесь на себя даже не похож, такой видок суровый вышел
http://www.gokhanozen.com.tr/galeri/0075.jpg

0

7

еще тексты...

AMAAAN! BOŞVER
Bak halime,bak aynada gördüğün zalime
Billahi bir mutlu gün bilmedim
Eller görsün hayrını ben görmedim
Bak halime,bak aynada gördüğün zalime
Billahi bir mutlu gün bilmedim
Eller görsün hayrını ben görmedim
Şu dünyada aşktan yana mutlu olan var mı?
Bin yıl sevsen beni sahte kalbinle kar mı?
Şu alem bir araya gelse bitti biten
Boşver kalbim boşver
Amaaan!Boşver,yıllara boşver,aşklara boşver
Aşklar gelir geçer
Sen kalbine şans ver,gidene yol ver
Kalbin elbet birgün yeniden sever

ÖYLE BÜYÜ Kİ KALBİMDE (а вот это просто хитище)
Bir an olsun görün şurdan
Ya pencere,Ya balkondan
Annen baban korkusundan
Öleceğim yar!
İsterim vermezlerse kaç
Günahını boynuma at
Abilerin benden yana
Ölürüm sana!
Sensiz hep kendimle
Belada başım
Senin hayalinle
Yaşıyorum yar
Koskoca İstanbul
İnan bana dar
Sokaklarda yalnız
Yürüyorum yar
Öyle büyü ki içimde
Kimse kalmasın
Öyle konuş ki benimle
Kimse duymasın
Aşkım,meleğim,güzelim
Seni her an görmeliyim
Evin kapısını bana
Sen açmalısın
Gece gündüz çalışırım
Sana gül gibi bakarım
Sana hep ihtiyacım var
Bilemezsin yar

^k^

0

8

качаем отсюда
Öyle Büyü Ki Kalbimde
вот это мне еще очень нравится
Aslında
с одноименного альбома  :wub:  :wub:  :wub:

0

9

http://www.gokhanozen.com.tr/galeri/0021.jpg
GÖKHAN ÖZEN'İN KENDİ KALEMİNDEN BİYOGRAFİSİ

1979'un 29 Kasım sabahı dünyaya gözlerimi açtığım anda müzik için yazılmıştı kaderim belki de....Kim bilebilirdi Ankara'nın hasret kokan sokaklarından çıkıp gelecektim İstanbul'a, müzik uğruna.... Ardımda bıraktıklarım mıydı içimde sızlayan o ilk otobüs yolculuğunda, yoksa yollarına düştüğüm bu koskoca kentin içinde 'belki de yalnız kalacağım' düşüncesi mi...Anılarımın bir intikamı mıydı sessizce gözlerimden düşen damlalar, yoksa geleceğime dair ektiğim başarı tohumlarını mı suluyordum her damlayla...

Her neyse, fazla duygusal oldu galiba. Sonuçta bu bir özgeçmiş, en azından öyle olması gerekiyordu, ama kalemi elime aldığımda yine tutamadım kendimi. Sıradan, özelliği olmayan birşey olsun istemedim. Nasıl ki şarkılarımda yazdığım sözlerde döktüysem yüreğimi sonuna kadar, özgeçmişim de öyle, özel olmalıydı...

Gelelim doğduğum günden bugüne kadar neler yaptığıma:

1985-1996 : İlk-Orta-Lise TED. Ankara Koleji yıllarım

1986-1988 : Ankara Devlet Opera ve Balesi Çok Sesli Çocuk Korosundaki müzik eğitimim

1988-1993 : T.R.T Ankara, T.S.M. Çocuk Korosu: Çok değerli radyo sanatçısı hocalarımın yönetiminde altı sene devam eden bu koro eğitimim, benim için müzik konusunda gerçek bir okul niteliğindedir. Değerli hocalarım Sayın Özgen GÜRBÜZ, Sayın Kemal CANER, Sayın Cemile UNCU'ya çok teşekkür ediyorum.

1988-1997 : Şu anda çalmakta olduğum klasik gitar ve tuşlu çalgıların eğitimiyle geçirdiğim yıllarım...(1990'lı yılların başlarında da tuşlu çalgılara olan eğilimimin artmasıyla, aranjman, düzenleme çalışmalarına başladım.)

1996 : İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümünü kazanarak, İstanbul'a gelişim...(Üniversite tercih formundaki bütün tercihlerimin İstanbul olması ve benim İstanbuldaki bir üniversiteyi kazanmam tabii ki tesadüf değil; Ne de olsa UNKAPANI İstanbuldaydı..)

1997 : Radyo Tatlıses'teki programım.

1998 : Akademi İstanbul Gitar Eğitimi.

1999 : Best FM-Best TV'deki canlı müzik programım:'GÖKHAN ÖZEN'LE CANLI CANLI'

2000 : Birinci Albümüm  "ÖZELSİN"

2001 : İkinci Albümüm "DUMAN GÖZLÜM"

2003 : Üçüncü albümüm "CİVCİV"

2003 : Y.T.Ü. İktisadi ve Tic. Bilimler Fakültesi öğrencisi iken 2003 yılında tekrar Ö.S.Y.M. sınavına girerek İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Ed. Fak. Psikoloji bölümüne girişim.

2003 : BOŞVER REMİX

2004 : 14 Şubat 2004 Sevgililer Gününe Özel "HERŞEYDE BİRAZ SEN VARSIN" Hatıra Cd.

2004 : Dördüncü albümüm "ASLINDA"

2005 : Ve işte, "Kalbim Seninle"  (Maxi Single)

Hayatımın bundan sonrasını, zamanla, sevenlerimle birlikte yazmamız dileğiyle...

GÖKHAN ÖZEN

0

10

:wub: Хорошенький такой и как поет :wub:

0

11

да, мне тоже очеееень нравится

скоро выложу все песни с 4 альбома!!!!

0

12

как и обещала выкладываю ссылки на песни с 4 альбома ASLINDA

1. Öyle Büyü Ki Kalbimde

2. Yaşın Tutmaz

3. Sana Yine Muhtacım

4. Kader Utansın

5. Aslında

6. ''Birtanesi''sin

7. Yavaş Ol Yavaş

8. Dayanamam

9. Sahillere

10. Mazim Değil

11. Yavaş Ol Yavaş (remix)

0

13

новинки

Benim İçin Napardın

Benim İçin Napardın (Nazan Öncel version)

Kalbim Seninle

Kalbim Seninle (Akustik Version)

One More Time

и ремикс на песню с альбома ASLINDA

Kader Utansın (Club Mix)

0

14

http://www.gokhanozen.com.tr/flashhaber/gokCDturk.jpg

0

15

Kalbim Seninle

bak neler ettik,
yine kendi kendimize biz.
Çok severken, çok yazık ettik,
bu kadersiz aşkımıza biz.
Aah ne farkeder,
yanımda yoksan,
sevdan benimle.
Aklım kopar gider başımdan bedeli yalnızlık olsada
kalbim seninle kalbim seninle kalbim seninle
baktığın her yıldızda attığın her adımda
kalbim seninle kalbim seninle
akşam üstü kumsalda damla damla her yağmurla
kalbim seninle!
hem sevgilin hem annen hem baban gibi sevmedimmi seni
ben kör karanlık gecelerde
gönlüme sarıpta uyutmadımmı seni ben
Aah ne farkeder, yanımda yoksan, sevdan benimle.
Aklım kopar gider başımdan bedeli yalnızlık olsada
kalbim seninle baktığın her yıldızda attığın her adımda
o serseri kalbim seninle!
akşam üstü kumsalda damla damla
her yağmurla bu serseri kalbim seninle!
       :wub:   :wub:   :wub:

0

16

Ни одна из этих ссылок не работает.  :(

Исправьте, please.

0

17

интересно почему ссылки не работают...((( <_< это с сайта http://www.idoclub.net/ если да, то я оттуда сегодня качала песени вроде всё было ок)))) может опять какие-то глюки, недавно он не работал...или ты думаешь что неправельно написала ссылки?

0

18

нет Yıldız, я все правильно написала, эти ссылки прямые,ч тобы уже отсюда началась закачка

сейчас исправлю, не знаю даже почему такая ерунда вышла(((

0

19

Gökhan Özen - Yeni Şarkılar

Смотрите следующее:

Benim İçin Napardın 

Benim için ne yapardın (Nazan Öncel)Version 

Kader Utansın(Club Mix)  (это ремикс на песню с альбома Aslında)

Kalbim Seninle 

Kalbim Seninle(Akustik Version) 

One More Time 

все остальные песни новые и вошли в сингл Kalbim Seninle  :wub:
эх, жалко я в Турцию  в этом году не попаду  :unsure:

0

20

Я говорю может просто сайт не работал...у них последнее время постоянно какие-то проблемы(((

0

21

а щас как? пошла ссылка?

0

22

Щас нет...но! у них щас не работает сайт...попробуй просто зайти на него...он не работает((( во всяком случаи у меня((( может какие-нибудь обновления делают :rolleyes:  :wub:

0

23

у меня все работает, я же только что ссылки исправила

0

24

Значит это у меня глюки какие-то...(((( потмоу что вчера я скачивала всё было ок, а сегодня такая хрень((( ну ладно...ничего

0

25

Куда деваться, что-то меня последнее время так понесло на Gökhana Özena - мама не горюй! :lol: Такой мальчик - прсото прелесть!!!! 'muck:

Ути-пути!!!!

http://www.gokhanozen.com.tr/galeri/0052.jpg
А сегодня скачала клип из нета Civ civ - такой клёвый!!!! Только такая хрень (интернет всё-таки такая помойка)))) клип идёт, а песня поверх только конец и постоянно повторяется...короче глючное качество по-страшному(((  обидно очень! но клип просто супер!!! и главное такого качества изображение офигенного!!!! и какой там Gökhançık забавный... :rolleyes: А на сайте у него качество вообще по-моему не предназначено для просмотра*((((

Хаха, супер фото! Бедная девушка, ей плохо наеврное там стало))))

http://www.gokhanozen.com.tr/galeri/0092.jpg

Оооооо....без комментариев! :unsure:  :ph34r:  :rolleyes:

http://www.gokhanozen.com.tr/galeri/0048.jpg

Отредактировано Yıldız (2005-08-16 20:40:25)

0

26

а у меня голова уже давно в его сторону повернута  :wub:
ужо безвозвратно  :lol:
я себе эти фоты уже давно с resmi sitesi скачала, там щас новенькие есть, вообще отпад, просто сюда много не выкладываю
смысла нет, тока самое-самое чтоб если есть ленивые и не хотят на сайт заходить, увидели че теряют :D

да клипы плохого качества из-за формата записи

вот у Таркана же есть некоторые с плохим качеством, а все остальные с хорошим  :rolleyes:

0

27

Ааааайййй, а меня вот только щас начало клинить и такой прелестный мальчик...оооофффф!
Это да конечно, но всё-равно у Таркана всего парочка с плохим качеством, а все остальные отличного*)))) Ну да ладно! Найдём хорошее качество, скачем и Гёкханчика*)))) :wub:

0

28

...подскажите, плз, где бы можно найти текст песни "Sahiller"? Либо я не умею искать, либо одно из двух %)...

...ну и как обычно, спасибо всем кто откликнется:)...

0

29

Razboinitsa оййййй, а ты в поисковике обычном искала? наверняка не находит, да? можно ещё попробывать через поисковик yahoo.ru там вроде как зарубежного по-больше можно найти....А вообще, если честно сложно это...вот так и сами мучаемся(((( А кто поёт? простите мою непросвящённость :(

P.S. Раз в теме про Gökhan Özen...наеврное он и поёт, да?:))))) Если что, извините!

0

30

...поет, действительно,  упомянутый вами товарищ:)  на его официальном сайте дискография есть, а текстов нет:(... недоработка, однако:)....
...придется написать письмо с жалобой к разработчикам сайта:)

0