Турецкий язык для всех!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Yeni Mısafır Burda

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

[FONT=Arial][COLOR=blue]

Meraba! benim adım Metel. Şimdi ben Istambula oturuyorum . Sizinle  beraber Türkçe oğrenmek çok istiyorum. Aleyna! Sana çok menetarım . Çok iyi ve benim ıçin faydalı bilgi burada bulmiştım.Teşekkür ederim  :)

0

2

совсем не плохо для начала, но ошибки все же есть

0

3

Saygılı arkadaşım lütfen benim için kontrol yap! Sana çök teşekkür ederim  :)
ben çok hatlar var çünkü  gecende oğretimim başladım.

0

4

İyi günler, Metel!
Ben seninle tanışmayı çok memnum olacağım. Benim adım Anya.
Çoktan mu İstanbul'da otuyorsun? Orası benim arkadaşlarım otuyorlar (biz Side'de tanışdık). Önce hiçbir zaman İstanbula görmedim. Amma hepsi diyorlar kı çok güzel bir şehir. Sen ne yapıyor musun? İşin var mı?
Sen güzel türkçe yazarsın. Bravo! Zannederim, birazdan hiç bir problem türkçe dili ile olmayacak. bye

Отредактировано nyurkaa (2005-08-27 17:26:18)

0

5

Merhaba, Nyurkaa! ben de cok memnun oldum . İstambul çok güzel şehir , bence en güzel. burada şimdi işim var. Sen nerede otoruyorsun? ne yaparsın?

0

6

Günaydın, Metel!
Ben Rusaya’da (Arhangelsk’te) oturum. Bilgisayar programcısıyım.
İlk kere yıl önce Türkeye'de geldim. Hemen ona aşık oldum. Her şey beğendim – iklim, denizler, hava, güneş, müzik.. ve insanlar, amma herkes değil. Hem çok güzel insanlar var, hemde çok kötü insanlar var. Onlar bizimden farklı olurlar, sen bilirsin.. Benim için Türkeyeyi hakkında her şey çok ilginç.
Ben de gecelerde türkçe dili öğrenmeyi başladım. Burası hepsi birbirini yardım yapıyor. Bunu çok beğendim..

P.S. İstersan, benim e-mail adresime yazabilirsin..

Отредактировано nyurkaa (2005-08-29 22:23:18)

0

7

İyi günler, Metel!
Senin mektubunu aldım, çok teşekkürler. Bu akşam mektubumu bekle..
Görüsürüz  :rolleyes:

Отредактировано nyurkaa (2005-08-30 18:59:00)

0